• 0262 502 6346
  • Bilişim Vadisi Muallimköy Teknoloji Geliştirme Bölgesi - Muallimköy Mahallesi, Deniz Cadde No 143 / 5 A1 Blok Kat 3 No:39 41400 Gebze, Kocaeli
  • Telefon : 0262 502 6346
ÇÖZÜMLERİMİZ

SADAKAT PROGRAMLARI

Satın alma noktasında, Müşteri Profiline ve tercihlerine uygun özel değer önerileri geliştirerek, İşletmelere Banka Kredi Kartına puan vermek sıradanlığının ötesinde rekabet gücü sağlayan uygulamadır.

ÜYELİK VE ABONELİK

Sivil Toplum Örgütleri, Dernekler, Meslek Kuruluşları, Spor Kulüpleri,ve benzeri örgütlerin, Üyeleri ve Paydaşlarıyla olan ilişkilerini yönetmek üzere geliştirilmiş sistemdir.

SATIŞ SÜRECİ YÖNETİMİ

Bayi Kanalıyla çalışan kuruluşların satış işlemlerinin, bayilerle yakın bilgi paylaşımı ve işbirliği ile, merkezi denetim altında yürütülmesi için geliştirilmiş bir sistemdir.

SERVİS AĞI VE ÇAĞRI MERKEZİ

Satış sonrası destek hizmetlerinin bir masraf kaleminden, karlılık merkezine dönüştürme olanağını sağlayan bir sistemdir. Microsoft Dynamics CRM Platfomunda çalışmaktadır.

PROJE SATIŞ SÜRECİ YÖNETİMİ

Fırsat – Teklif – Sipariş şeklinde yürüyen Proje Satış süreçlerini desteklemek üzere geliştirilmiş, iki yönlü ERP entegrasyonuna sahip sistemdir.

STK – YARDIM PORTALI

İhtiyaç sahiplerinin, ihtiyaçlarını kendi kelimeleri ile tanımlama imkanı buldukları, İsteklerin yardımseverlerin bağışlarıyla buluşmasının sağlandığı, bir Sivil Toplum Örgütü yardımlaşma ortamıdır.